Rada Gminy Turośń Kościelna VII kadencji

1.   mgr. inż. Kowalewicz Sławomir - Przewodniczący
2.   Kondzior Leszek - Wiceprzewodniczący
3.   Rybołowicz Sebastian Bartłomiej
- Wiceprzewodniczący
4.   Bogdanowicz Wojciech
5.   Borowski Piotr
6.   Bruszewski Jarosław
7.   Bukłaha Grzegorz
8.   Czech Jarosław
9.   Drozdowska Jadwiga Zofia
10. Dryl Beata
11. Gołembicki Paweł
12. Kołodko Sławomir
13. Mielech Adam

14. Szekalska Lucyna
15. Tomaszewska-Niemczuk Zuzanna Anna - dnia 15.09.2016 wygasł mandat Radnego Gminy Turośń Kościelna
16. Bartnowski Jarosław - dnia 30.12.2016 objął mandat Radnego Gminy Turośń Kościelna

Metryka strony

Udostępniający: Paweł Kondracki

Wytwarzający/odpowiadający: Wójt Gminy

Wprowadzający: Marek Grądzki

Data wprowadzenia: 2003-09-19

Data modyfikacji: 2017-06-13

Opublikował: Marek Grądzki

Data publikacji: 2003-09-19